NISSAN ERİK ŞANLIURFA

HAKKIMIZDA

 

NISSAN ERİK ŞANLIURFA HAKKINDA

Sektördeki NISSAN isim ve güvenirliliğine yakışır kalitede hizmet sunmayı ilke edinen ERİK OTOMOTİV İNŞ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. 2005 yılında müşterimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak üzere hizmete başlamıştır. Geçen bu süre içerisinde firmamız kaliteli ve güvenilir NISSAN markasının sektördeki yerini daha da sağlamlaştırarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bir marka haline gelmiştir.

Herkesi etkileyen hemen hemen herkesin gözdesi olan NISSAN araçlarımızın uygun fiyatlar ile size sunmanın gururunu yaşıyoruz. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor gerek satış öncesi gerekse satış sonrası hizmetlerimizde söz verdiğimiz zamanda işimize başlayıp gereksiz zaman kayıplarını yaşamadan işimizi başarı ile sonlandırıp müşteri memnuniyetini ilke edilen bir firmayız.

Yaptığımız her işi tecrübeli kadromuzla güler yüzle yapıp satış ve satış sonrasında ihtiyaçlarınızı maksimum düzeyde algılayıp mutlu müşteri portföyü yaratmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki  “BAŞARI” yapılan her iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.